Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok és nagyon fáj...

17 hetes vagyok és nagyon fáj a fejem, de nincs itthon csak advil. Ha már nagyon fáj, akkor 1 szemet be lehet venni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Nyugodtan beveheted ha nagyon fáj a fejed.
2009. febr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Én az advilt nem tudom, hogy be lehet-e, de a tájékoztatón biztosan rajta van. A panadolt hallottam. Viszont nem tudom, ma kimozdultál-e otthonról, lehet az is jót tenne, ha kimennél egy kicsit a levegőre, vagy ablakon keresztül vennél egy jó pár mély lélegzetet. Meg egy kicsit átmozgatnád magad. Ezt csak azért írom,mert nekem muszáj itthon lennem (veszélyeztetett vagyok) és volt egy párszor hogy fájt a fejem. A férjem utánaolvasott, és ezeket tanácsolta. Megcsináltam, és azóta még sosem fájt, mert minden reggel ezt teszem.
2009. febr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szomszédtól nem tudsz kérni paracetamolt vagy panadolt?
2009. febr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Nekem a védőnő kizárólag csak az algopyrint mondta, hogy bevehetem, de biztos vannak más gyógyszerek is. Egyébként a kamilla tea is nyugtat és jó fájdalomra. Talán még borogathatod a homlokad is vele. De a friss levegő a legjobb. Remélem tudtam segíteni.
2009. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Most olvastam el a tajekoztatojat, es azt irjak, hogy nem javasolt terhesseg alatt az alkalmazasa. Egyebkent ibuprofen a hatoanyaga.

Nekem is azt mondtak, hogy paracetamol hatoanyagut lehet terhesseg alatt bevenni. Ilyen a Panadol is. Nem tudsz elugrani ugyeletes gyogyszertarba?

2009. febr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!