Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok, és olyanokat...

17 hetes vagyok, és olyanokat érzek a hasamban, mintha ugrálna egy ideg csak intenzívebben. Létezik, hogy ez a baba, és ha igen, akkor ez nem túl korai még?

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
létezhet nem mindenkinél egyforma.az elsővel a 18.hét betöltése után éreztem, a 2.babámat 16.hét betöltése után.Kiváncsi vagyok most a 3.mikor fogom.Ez az érzés majd erősődni fog.
2009. febr. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen,létezik.Éppen tegnap tett fel egy hasonló kérdést egy kismami 18 hetes,neki is ezt válaszoltam.Először én is olyan pici remegéseket éreztem,első babámnál 18 hetesen,most a másodiknál már 13 hetesen.

20 hetes

2009. febr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is pont azt éreztem mint te, és én akkor 18hetes voltam, és mindig egy ponton éreztem. Aztán egyre erösebben, majd már látványosabb is,ahogy hullámzik a hasam! Boldog babavárást! Üdv:27 heteske
2009. febr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj hogy ide írok,de a második válaszólótol kérdezném hogy akkor ez lehetséges?Pont ma meséltem a férjemnek hogy hasonlót érzek de kételkedett benne,mert hogy korai még?13 hetes vagyok én is.Első válaszoló vaqgyok
2009. febr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17+5 vagyok és már másfél hete minimum ugyanígy érzem a rugásokat, mint mikor rángatózik az ideg. De van mikor csak egyszer, van mikor egymás után többször. Ez bizony a baba! Ja, első baba és vékony testalkatú vagyok.
2009. febr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Bizony a babád lesz az. Nem korai. Van aki 15 hetesen, van aki csak 20 hetesen érzi meg először. Testalkattól is függ. A vékonyabb testalkatúak korábban érezhetik. Én 15. hét végén kezdtem ugyanezt érezni.

Boldog babavárást!

18 hetes kismama

2009. febr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!