Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy ugrál a pocak,...

Létezik, hogy ugrál a pocak, de nem a baba miatt, hanem csak az ideg ugrál benne? 23 hetes vagyok

Figyelt kérdés
Picit fura megfogalmazás és nem vagyok teljesen hülye sem... :) Itt ülök, és érzem és látom, hogy a pocim ugrabugrál, mintha a baba csinálná. És szerintem ő is csinálja, de ugye nem létezik az, hogy az ideg ugrál?
2010. jan. 22. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem valószínű hogy ideg ugrál, mert akkor csak kicsit összerándulna. 23 hetesen biztos hogy a baba. Ilyenkor nem szabaályosan, nem ütemesen dobol a hasad, hanem néha nagyokat ugrál, hullámzik. nekem általában minden nap ugyanabban az időben rugdosodik. A párom is megkérdezte az elején, hogy ez a dobolás, nem e az enyém, de azt ézred ha a baba csinálja.

És szerintem te érzed, nem kell aggódnod. Én most 28hetes vagyok. Gondolom már pár hete ugrál a babád.

2010. jan. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, köszi. :) A 17. héttől érzem, hogy mocorog, de tegnapelőtt óta éreztem először állva is, hogy rugdal és tegnap óta, hogy hullámzik és kidomborodik néha. Azt ülve. :)
2010. jan. 22. 18:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a babád!Ha esetleg olyat tapasztalsz majd hogy sokáig, ritmusosan ugrál akkor valószínű csuklik a babád!
2010. jan. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!