Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A canesten hüvelytablettát...

A canesten hüvelytablettát látni ha távozik a vizelettel? Tegnap kezdtem a kezelés de ma még nem folyt ki semmi belőlle? 27 hetes pocakos

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Az nem is fog kifolyni.Ha wckor jön is ki vmi, akkor az darabos.A hüvely tabletta nem oldódik fel, mint a gyógyszertári készített kúpok.Inkább csak folyamatosan felszívódik.
2011. jan. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én meg azt gondoltam ugy fog távozni mint pl a canesten combi!turos állagu valami!akkor ne várjam a távozását?
2011. jan. 12. 17:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Én pár napja fejeztem be a 6 napos canesten hüvelytabletta kezelést (gondolom te is ezt csinálod),és nekem látszódott,h távozik.Tisztasági betétet használtam,mert túrószerűen távozott,de nem volt sok.

Üdv. 30 h km

2011. jan. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én is azt használom de nekem még tegap estétől semmi nem jött ki?gond lehet?
2011. jan. 12. 18:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy kijött,csak nem vetted észre,például pisilés közben.Nekem volt,h szinte egy körömnyi nagy darab volt "oda"ragadva,és akkor vettem észre,mikor megmosakodtam.... Első használatkor legalább egy másfél nap eltelt,mire kijött vmi.

Szóval nyugi,távozik az,nem lesz semmi gond.

2011. jan. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!