Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokan írtátok, hogy kis...

Sokan írtátok, hogy kis barnázás a szex után, vérezgetés hasonlók. Én arra lennék kíváncsi, hogy van, aki tényleg a szex miatt vetélt el?

Figyelt kérdés
Hogy a szex utáni barnázásból ekkora baj lett? Tegnap szeretkeztünk a párommal és hát a helyzet az, hogy közben is éreztem, hogy durvább vagyok, mint kéne, csak amikor az ember épp elélvezni készül (már bocs az őszinte fogalmazásért), akkor nem feltétlenül tud leállni. Most persze van egy kis barnázásom. :-(
2009. jan. 31. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Barnázgatásért hívd fel a dokidat,hogy nézzen meg.Inkább menyj hiába,mint már későn.Melözzétek a sexet,mi 8 hónapon át csak pettingeltünk és kibirtuk.Mindent a baba érdekében.Nem irtad,hogy hány hetes vagy?
2009. jan. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
valóban nagyon veszélyes a barnázás, a dokim mondta. lehet vetélés jele. az első 12 hétben gond.
2009. jan. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is barnáztam az elején, de kiderült, hogy méhszájseb okozza, ami az első hetek alatt alakult ki.


nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni, de dokihoz mindenképpen menj el, inkább 10szer feleslegesen, mint hogy egyszer ne menj, mikor kéne...


Ha külön nem mondja a doki, hogy tilos az aktus, akkor felesleges róla lemondani, nekem sincs azóta semmi bajom.

21hetes vagyok

2009. jan. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szextől max. akkor lehet, ha nagyon durva, vagy ha tényleg el van tiltva a pár tőle, és mégis csinálja. De nagyon sokszor előfordul, hogy szex után azért vérzik a kismama, mert ott lenn rengeteg kis hajszálér van, és könnyebben megsérülhet (főleg ilyenkor hamarabb alakul ki vérbőség is). De az orvost mindenféleképpen keresd fel, mert lehet nincs is összefüggésben a szexszel.
2009. jan. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!