Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csendes volt a babám az...

Csendes volt a babám az elmúlt napokban. Lehet a front miatt?

Figyelt kérdés
Igazm még csak 20 hetes multam, de az elmúlt napokban alig mozgott a babám. Naponta max 3-5 alkalommal éreztem, hogy rúg. Lehet a front hatott rá, de ez milyen szintig normális? A kocsit is vagy szereti és elalszik,vagy nem szereti, de a 4 órás autóúton sem mozdul meg. De ma hál isten már mocorog:-) csak érdekelne, más hogy van ezzel....
2008. jan. 23. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is össze vissza mozgott, de szerintem azért van mert még csak most kezd beállni a mozgása nem??? Lehet van összefüggés, végülis ha ránk hat rá miért ne?

19 hetes kismama

(bár nekem kb két hete mozog)

2008. jan. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szia,,


Ne izgulj, az a lényeg, hogy mozogjon. Még csak nemrég kezded érezni Őt, gondolom. Ilyenkor teljesen normális, hogy nem mozog állandóan.

Lesz még a bordáid között a lába!!!! :)))

Minden rendben van vele ne félj!

Pihenjetek sokat! Gratula.

2008. jan. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem csak ma

:)

2008. jan. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is 20 hetes múltam és ugyanezen parázom 2 napja, állandóan figyelem magam, főleg hogy előtte való napokon, nagyon izgága volt. Engem megnyugtatott, hogy nem vagyok ezzel egyedül, remélem téged is...A lényeg, hogy mozog.

2008. jan. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetnek a frontok (több is volt), de ha hasznos Neked: nálam pl. ételtől is függ. Ha éhes kezdek lenni, biztosan kapok egy nőies veserúgást. Ha az apukája kedvenc ételeit esszük, akkor alszom éjszaka is, nyugton van. (Ezek a könnyű, egészséges ételek) Ha sokat voltál együtt a férjeddel és a baba hallja a hangját, attól is lehet nyugodtabb, mint ahogy nálunk is. (Már hall a 20 hetes picur).
2008. jan. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Attól hogy nem érzed a mozgását, nem biztos hogy nem is mozog!!! Lehet hogy pont ugy helyezkedik el amit Te nem érzel. Amikor mentem a 4d-re biztos voltam benne hogy alszik, mert semmit nem éreztem. Közben alig tudtak felvételt csinállni annyira ficánkolt!!! Amég érzel egy pici kis mozgást is nincs gond!!Jó babavárást! 26 hetes kismama
2008. jan. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!