Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheléses cukorvizsgálat...

Terheléses cukorvizsgálat eredménye alapján, van félni valóm?

Figyelt kérdés

Sziasztok lányok,ránéznétek az eredményre?

Kicsit aggódom...

a cukrom éhgyomorra 5,4 ez oké,de a cukros lötyi után 2 órával nemhogy emelkedett,hanem kevesebb lett.

A minimum érték 3,5 helyett 3,2...ez nagyon rossznak számit?

A szérumvasam jó középérték,de a teljes vaskapacitásom 89 helyett 120 ez is aggasztaszt.

Tudtok nekem valamit ezekre mondani?

Saját tapasztalatok?

Köszönöm,ha idöt szakitotok rám...


2011. jan. 8. 12:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

szerintem tök midegy mit csinálsz, ugrálsz vagy fekszel a vércukorszintnek szinte stabilnak kell lennie egy egészséges szervezetben. Úgyhogy valamiféle problémát jelent, ha ennyire lecsökkent. És az nem jelent aktív izommunkát, hogy valaki hazasétál, még egy állapotos nőnek sem.

De nyilván nem aggasztó dolog, csak valamiféle kilengés.

2011. jan. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Semmi félni valód nincs, legalábbis nekem a dokim ezt mondta. Lötyi előtt 4,7 volt a cukorszintem 2 órával később 2,8 !! Pedig ott ültem a folyosón.

Doki azt mondta, hogy valószínűleg a terhesség miatt van, mert előtte soha semmi baja nem volt a cukorszintemnek (nem vagyok már egy mai pipi, 30-on felül szép az élet) Valakinek a szervezete így reagál a babavárásra.

Azt tanácsolta, hogy szülés után csináltassak egy ellenőrző cukorvizsgálatot a nyugalom kedvéért.


Kellemes babavárást!

2011. jan. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm ,megnyugtattak a soraid:)

Remélem nincs semmi gond,mert egyébként,tényleg jól vagyok!

Minden jót kívánok!

2011. jan. 9. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!