Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekünk nincs sporolt pénzünk...

Nekünk nincs sporolt pénzünk a bankban! És 8 honapos vagyok. Csak annyi hogy itthon van 200ezrünk . Más is van igy?

Figyelt kérdés
vagy csak mi vagyunk igy?amugy megvan mindenünk . de semmi pénz a pankban!!csak elvan téve 200000ft a dokira meg amire majd kell. a férjem dolgozik én nem!kijövünk de nemigazán tudunk eltenni
2009. jan. 29. 17:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

szia,

nekünk is csak a mínusz gyűlik a számlán.

Spórolni nem tudunk.

Párom keres (nem sokat), nekem a gyed van.

17 hós a csajszink, és 22.hetes vagyok a tesóval.

Valahogy csak lesz....

Majd Gyurcsánynak benyújtjuk a "gyerektartást"..:)

2009. jan. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Másnak még ennyije sincs, aztán mégis felnevelik vhogy a gyerkőcöt/ket!

Nekünk sincs spórolt pénzünk, én még dolgozom. Szerencsére minden hónapban tudunk vmennyit félrerakni, de ahogy megvan egy nagyobb összeg, veszünk vmit a lakásba - cserélgetjük a régi bútorokat. Ezért írom, hogy nekünk sincs spórolt pénz. Mert ami összegyűlik, el is költjük. De nem panaszkodom, nem bánnám, ha ennél rosszabb nem lenne!

2009. jan. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
pénz a bankban? ez magyarország! (direkt kisbetűvel) a dolgozó réteg nem hiszem, hogy tud gyűjtögetni a bankban. mi legalábbis nem tudunk. szerencsére minuszunk nincs a számlán, direkt nem kértem ilyen A, C mittom én milyen hiteleket a számlához, mert ha mehetnénk minuszba, sajnos mennénk is. örülök, hogy kihúzzuk hó végéig. ha maradna is valamennyi, tuti van valami váratlan kiadás ami elviszi.
2009. jan. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk meg semmi pénz nincs, se bankban se otthon. Felvettünk egy kis hitelt,hogy megvegyük azokat amikre elsőre szükség van a kisbaba érkezésére. Majd azt is vissza kell fizetnünk.

A drága férjem dolgozik és próbálja mindenből a legjobbat kihozni. Én nem dolgozok. Nem kapok semmit se. :(

Anyósnál lakunk egyenlőre és vissza számlálás van mert nemsokára megyünk szülni.

Semmi eltett pénz :(

2009. jan. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!hát igen!!!!!akkor megnyugodtam!!!!!!
2009. jan. 29. 17:59
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sincs semmi a bankban csak a tartozás.Most rugták ki a párom leépités miatt.Én nem dolgozom.Az ömkormányzat szerint dögölj meg mert megvan a havi minimál bér amit anyu hoz haza.Az öket nem érdekli hogy 50e-t élből visz a bank.Dehát ez van. Mégis jön a baba örülünk neki bár nem így terveztük.De majd csak lesz valahogy...
2009. jan. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a bankban 15 milliónk van! Minusz.
2009. jan. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sajnos Magyarországon többen vannak így. És sajna csak az látszik, hogy egyre rosszabb lesz. Mi sem állunk túl jól. Sőt! A 7. héttől táppénzen vagyok, mert vérezgettem, és nem is engedtek vissza, mert nem tud a munkahelyem könnyebb melót biztosítani. Így szomorú, de 96.500 Ft bruttó után havi 30, 40 ezret kapok. És sajna még mindig nem éri utol magát. Siralmas. Csak még azt nem tudom, hogy sírnom kellene vagy nevetni. Röhejes, nem?

És sajna a férjem fizetése se sok. De igyekszik most másodállást keresni, hogy legalább a számlákat ki tudjuk fizetni. Van hitelünk is.

Már csak az vigasztal, hogy anyósomék mellettünk állnak. Ha baj lesz, tudnak majd segíteni. És még egy plusz: a sógornőmtől minden cuccot megkapunk. Szóval igazán nem kell költenünk a gyerekre. Bár hozzáteszem, az lenne a legjobb, ha mindent meg tudnánk venni.

Sajnos így állnak a dolgok.

Viszont szeretjük egymást annyira, hogy minden ilyen helyzetet igyekszünk "túlélni"!

22 hetes kismama

2009. jan. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne aggodj,nalunk se jobb a helyzet.Mi azert kenyszerultunk kijonni Kanadaba mert tenyleg csak minuszunk volt.En eppen h elvegeztem az iskolaimat amikor osszehazasodtunk es masfel honap mulva terhes maradtam,szoval nem volt mas valasztasunk.De itt se jobb,en nem talaltam munkat pedig kerestem amig ki nem derult h babas vagyok.A ferjem is feketen dolgozik.Most kozoltek velunk h elutasitottak a papirjainkat,marciusba haza kell mennunk Gyurcsanyiaba.Mar itt vagyunk 5 honapja de meg csak az adossagok egy reszet tudtuk kifizetni.Mert ugye tartozas van az autora a telekre stb... hazunk,lakasunk meg nincs is.Szoval a babanak is kene mar vasaroni,csak nincs mibol.Eleg szomoru,neha en se tudom h sirjak vagy nevessek.Most meg azt is mondjak h csaladi potlekot is elakarjak venni.Nem azert mondom de ki fog igy gyereket vallalni Magyarorszagon?Pedig nekunk is ez az elso baba es szeretnenk meg csak hogyan?
2009. jan. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna a kérdést. Ugyanígy vagyunk, pont 200 ezer van itthon, mindent megvettünk, tartozásunk nincs.

Bízom benne, hogy elég lesz.

Nekünk az orvos 60 ezret kér, és a szülésznőt is fogadjuk, én nem aggódok most annyira.

2009. jan. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!