Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan kúp fölrakásakor...

Utrogestan kúp fölrakásakor iszonyatos akadályokba ütközök. Hasonló tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés
Kb 2 napja nem találok megfelelő testhelyzetet...úgy érzem h a hugyhólyagomba megakadok...rögtön ahogy bedugom az ujjam...irtó kellemetlen. Egyártalán normális ez????
2009. jan. 28. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

Az első időkbe nekem se ment könnyen volt hogy fekve simán feltudtam dugni de volt hogy nem már mindent kipróbáltam utána rájöttem hogy semmi értelme nincs annak hogy szerencsétlenkedek egyedül így én csak hátradobtam magam kényelmesen és megkértem páromat akinek jobban ment mint nekem így mindig ő csinálta :)

2009. jan. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

:)Tök jó!

De nekem olyan érzésem van amikor bedugom az ujjam hegyét, h van ott egy akadály...puha...dudor...néztem képeket...valszeg a hugyhólyagom. Lehetséges h nyomja a méhem a hólyagot, és ezért az ilyen betüremkedést okoz a hüvelyben?

2009. jan. 28. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!