Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki volt már terhes, az...

Aki volt már terhes, az milyen tünteteket tapasztalt? (főleg a has, derék tájékán)

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:

derekam nem fájt, de hányinger (kicsi) szinte egész nap van, és a hasam úgy fáj, mintha meg akarna jönni (méh tágulás miatt)

Ja és a cicim is nagyon feszül és fáj. Illetve nagyobb is lett egy picit.

(Kb 5.hetes)

2011. jan. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kisnita ***** válasza:
2x voltam terhes és mind a két terhességem tünetmentes volt az elején. Az elsővel akkor tudtam meg, hogy terhes vagyok amikor elvetéltem, előtte nem is sejtettem mert rendszertelen volt a ciklusom és nem volt szokatlan, hogy kimarad a vérzésem. A második terhességem is ugyanígy volt, akkor sem tudtam, a párom vett rá, hogy csináljak tesztet hátha pozitív lesz. És az is lett. Nagyon meglepődtem és egyből mentem orvoshoz hogy megtudjam minden rendben van-e. Megerősítették, hogy terhes vagyok, de az első igazi tünetet a 16. hét végén éreztem, akkor mozdult meg először a kisfiam és akkor tudatosult bennem igazán, hogy tényleg terhes vagyok.
2011. jan. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én a peteéréstől kezdve száraz voltam.aztán mensi előtti héten görcsölt a hasam a derekam aztán nem volt semmi,volt a mensi helyett kis barnázás,de sajna az 5 hét végén elment a baba.
2011. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Az első tünetem 6 hetesen jött, hányinger, enyhe menstruáció szerű érzés. A mellem kb a 7. héttől fájt.
2011. jan. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mónika87 ***** válasza:
Szia.Nekem a derekam borzasztóan fáj,a cicim is nagyon érzékeny,talán egy kicsit nőtt is.Hányingerem nincs.Néha fáj a hasam,úgy mint amikor megakar jönni.
2011. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztalom, hogy megnőtt a hasam, és eltűnt a derekam...
2011. jan. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!