Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha menstruáció szerint 14+4nap...

Ha menstruáció szerint 14+4napos vagyok de uh szerint 15 akkor lehet h hamarabb szűlök? Akkor most melyiket számoljam?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 07:40
 1/3 anonim ***** válasza:

A doki által számolt időt nézd, amit beírt a kiskönyvbe szülés várható időpontjának!

Hol többet, hol kevesebbet hízik a baba, lehet lesz olyan is hogy menses szerint X hetes vagy, ultrahang alapján pedig fiatalabb 4-5 nappal, vagy pont fordítva mint most!

Ez a 2-3-4 nap különbség semmi, lehet a baba 1-2 hónappal hamarabb jön, vagy ki sem akar bújni, és 2 héttel a szülés kiírt napja után meg kell indítani a szülést!

2011. jan. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az uh sem feltétlen pontos.

Mindig a mensit veszik alapul. Én is úgy számoltam mindig, hogy hány hetes vagyok, amennyi az utolsó mensitől számítva voltam. Ennek ellenére én túlhordtam, de hát ez belefér, mert igazából csak a baba tudja mikor fogant, és mikor akar jönni. :)

Amúgy meg pár nap nem számít, van akinek az uh jóval nagyobb eltérést mutat, de az sem jelent egyből rosszat!

2011. jan. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A menstruáció szerint 15hetes vagyok, de biztosan 16 hetes, mert a férjem csak azon a hétvégén volt itthon (külföldön dolgozik). Az uh szerint is 16 hetes vagyok. Tehát én 1héttel elöbb fogok szülni, mint menstruáció szerint kellene. Valószínű Neked is elöbb fogant a baba.

2011. jan. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!