Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes vagyok, és görcsölök,...

6 hetes vagyok, és görcsölök, ez normális vagy aggódjak?

Figyelt kérdés
Ma ahogy sétáltunk a 2 éves kislányommal, elkezdtem görcsölni, meg is kellett állnom kicsit. Most hogy lepihentem, elmúlt, de amúgy is kb. 2 hete érzem a jobb oldalamon lenne, hogy húz vagy nem is tudom hogy mondjam. Néha a derekam meg az alsó hátizmaim már rendesen kivannak azon az oldalon. Ez normális? az első terhességemnél nem volt ilyesmi. amúgy nem vérzek meg semmi ilyesmi.
2011. jan. 4. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Vegyél be magne b6-ot az oldja az izomgörcsöt.


Kérdezd meg a dokit a legközelebbi tanácsadáson v. a védőnőt is lehet bár Ő érdemben nem sokat tehet.

2011. jan. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

még nem voltam orvosnál, az ünnepek alatt derült ki, hogy terhes vagyok, most fogok majd időpontot kérni. magne b-t szedek amúgy.

köszi!

2011. jan. 4. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:
A görcs sose jó. Én azonnal felhívnám a dokit.
2011. jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most miért mondod,hogy a görcs sose jó?????

Én nagyon görcsöltem az elején,és tádám,semmi baja sem a babának,sem nekem,csak éppen görcsöltem és kész.

Ennek ellenére kérdezd meg a dokid,nehogy gond legyen,de nem kell senkit sem felelőtlenül riogatni.

2011. jan. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első 10 hétben én is sokat görcsöltem, pont ez a "húzó" érzésem volt. Szerencsére minden rendben. De jelezhet akár bajt is, szóval azért mielőbb lásson orvos. ÉS próbálj sokat pihenni! 36 hkm
2011. jan. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!