Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy a 32-33. hétben...

Normális hogy a 32-33. hétben szinte minden nap érzek össze húzódásokat, meg görcsölök néha és sokszor keményedik a hasam?

Figyelt kérdés

Sokszor fáj a medencecsontomnál és lent érzek feszüléseket!

Nem korai ez még szerintetek!


2010. júl. 25. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak jóslók, bár nekem ezek csak egyszer voltak! Ha nem múlik menj orvoshoz!
2010. júl. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én a 24. héttől éreztem,menj orvoshoz nehogy koraszülés legyen,nálam is fennállt ennek a veszélye
2010. júl. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a 34.héten vagyok és én is napi szinten érzem ezeket már lassan 2 hete. Most hogy jött a hidegfront még jobban. Nekem azt mondták nem korai, dehát ki tudja. Remélem bent marad még egy 3 hétig! Ezt kívánom neked is! Kitartás!
2010. júl. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a másodikhoz.Én is korababára vagyok készítve,ezek miatt.

Ez nem normális.

2010. júl. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kriszta pocok ***** válasza:

Szia!

Én már a 17. héttől keményedek, sajnos. Azóta szedem a magnerott tbl-át, napi 4 db-ot, illetve kaptam gyszr-t is.

Most a 34. hetet tapossuk Manóval:), és már nekem is esténként vannak enyhe menszis görcsök, fáj a derekam. Ezek jóslófájások, bár nekem második baba, így a védőnő szerint ez már normális, hiszen készülődik a szervezet a szülésre. Én már 4.hónapja szinte fekszem, nem emelek, kímélem magam. A frontok nagyon közrejátszanak, én érzem magamon, és doki is mondta, hogy ilyenkor görcsölhet is a pocak, sok pihi-pihi-pihi:)

Vigyázz magadra, nem lesz baj, szedjél magnéziumot, ha idáig nem tetted.

szia

33+4 hetes km.

2010. júl. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszi a válaszokat!

Nekem is második baba és mivel az elsővel még itthon vagyok így pihenni ritkán tudok csak ha alszik napközben egy kicsit a csajszi!

Az első terhességemnél csak a 37.hétben voltak hasonló tüneteim!

Csak félek nehogy korán jöjjön!

Mindenkinek könnyű szülést kívánok!!

2010. júl. 30. 21:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!