Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért zsibbad le a fél oldalam...

Miért zsibbad le a fél oldalam? 28 hetes vagyok és már 2x is volt.

Figyelt kérdés
Az orvosok sem tudják megállapítani, mert mindent rendben találtak. Én a magzatra gyanakszom, hogy esetleg úgy nyomhat valami idegvégződést, de a dokik szerint ez nem valószínű. De akkor mitől lehet? Az arcommal kezdődi és végig megy az egész, vagyis fél testemen, kb: 10 perc alatt.
2011. jan. 3. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig tuti hogy a baba az. Nekem iszonyatos fejfájásom volt 1 hónapig. Megmozdulni alig tudtam. Egyszer éppen a gép előtt ültem. A baba rúgott egy hatalmasat, és a fejfájásom mintha elvágták volna.
2011. jan. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a 36. héttől állandóan bizsergett,(ha lefeküdtem) zsibbadozott a lábam, egyszer jobb oldalt, egyszer bal oldalt, megszületetta csajszi és azóta semmi gond:)


Szerintem tuti a babóca:) Az unokatesóm feleségének a lába fájt annyira hogy menni nem tudott, egy ideget nyomott a baba:)


Üdv: Szilvi

2011. jan. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek ma a pocakja zsibbadt. Simogattam, és mondta, h nem érzi...aztán mozdult a baba, és később érezte.
2011. jan. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a nyugtatgatást. Ha van még valakinek hasonló probléma akkor írjon.
2011. jan. 4. 10:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!