Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes vagyok, két napja...

24 hetes vagyok, két napja zsibbad a bal oldalam a mellem alatt kb.7-8 centivel. Mi lehet ez? Éjjel is éreztem.

Figyelt kérdés
2008. nov. 13. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is volt ilyen és elég sokáig tartott. A méhed növekszik, ez okozza. Nyúlik a bőröd is. Nekem az is nagyon fájt a mellem alatt. Ne izgulj, nincs baj.

33. hetes kismama

2008. nov. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a bal oldalon van ugyanez, a mellem alatt közvetlnül nagyon tud zsibbadni. Éjjel nem is tudok ezen az oldalon aludni ha éppen belejön. Én azt gondoltam, hogy a babám nyom valamit.

Boldog babavárást: 34 hetes kismama

2008. nov. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is pont ilyenkor kezdődött ez az érzés.

Nem kell megijedned nincs semmi probléma.A gyomornak már egyre kevesebb helye lesz a növekvő méh miatt, ezért egyre feljebb kerül a gyomor.

Sajnos nekem csak egyre rosszabb lett.

Ami segíthet egy picit,hogyha nem hajolgatsz túl gyakran és amennyire csak tudsz figyelj a testtartásodra,hogy húzd ki magad.Ne görnyedj sem ülve sem állva.

Szülés után el fog múlni.

Kitartást!

2008. nov. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is érzem, a 38. hétben vagyok, a huszas hetek végén kezdődött és egyre rosszabb. Nekem jobb oldalon fáj, de inkább oldalt kicsit, nem közvetlenül a mellem alatt. És akkor jön elő elsősorban, amikor járkálok, vagy többet állok. Nagyon kellemetlen, egy idő után már tartanom kell azt a részt a kezemmel, illetve kicsit jobbra dőlni, hogy elviselhető legyen.

Szerintem a pocak mérete, a méh és a baba súlya húzza le a bőrt és az izmokat, legalábbis én erre gondolok. Nekem a babám az elejétől kezdve a jobb oldalon van, most már befordult, de még mindig a jobb oldalra helyezi a popsiját és a testének nagyobbik részét, szerintem azért fáj nekem ez az oldal, mert a gravitáció miatt jobban van terhelve, mint a másik. De lehet, hogy összefüggésben van azzal is, hogy van egy kis gerincferdülésem és esetleg rosszul tartom magam pocakosan.

2008. nov. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!