Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen az integrált illetve...

Milyen az integrált illetve kombinált teszt? Hol, mikor mennyiért csinálják? 18 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 07:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahova én járok, ott mindenkinek megcsinálják a kombinált tesztet, hozzá tartozik a terhesgondozáshoz és nem kell érte fizetni.

Az integráltról nem tudok nyilatkozni, nem csináltattam, de aszzem az fizetős.

Egy kis segítség, de gondolom itt egyik sem ingyenes:

[link]

2009. jan. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ott csináltattam integrált tesztet, amit az 1. válaszoló küldött neked. 25.000 Ft volt. Első alkalommal vérvétel + ultrahang, 2. alkalommal vérvétel. Ezeket kiküldik Angliába, és ha megvan az eredmény felhívnak, át is faxolják ha kéred. Viszont most látom, hogy 18 hetes vagy, akkor sajnos erről már lemaradtál, mert az 1. vérvételnek 11-14 hét közötti intervallumban meg kell történnie.
2009. jan. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, te már csak a négyes tesztet tudod elvégeztetni.

első voltam

2009. jan. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A négyes teszt az a kombinált teszt?
2009. jan. 28. 08:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A kombinált tesztet a 11-13 hét között csinálják, egy UH és egy vérvétel formájában. Ezt kielemzik és megkapod az eredményt. Erről már lecsúsztál.


Az integrált teszt szintén 11-13 hét közötti uh és vérvétel + 16-20hét közötti vérvétel. Tehát már erről is lecsúsztál.


Amit meg tudsz csináltatni az az ún. négymarkeres teszt. Ez 16-20 hét közötti vérvétel+uh. (asszem.)

2009. jan. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kombinált tesztet nálunk ingyenesen végzik a 12. héten, vérvétellel történik.

Az integrált teszt pedig 15.000 Ft-ba kerül, és valamivel pontosabb eredményt ad a fejlődési rendellenességeket illetően. Kb.2 hét mire megérkeznek az eredmények.Ezt 18. hét körül csinálják.

Én csak kombináltat csináltattam, és jók lettek az eredmények.

17 hetes kismama

2009. jan. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem szóltak,hogy vannak ilyen vizsgálatok is.AFP-t csináltak.Az nagy baj ha csak ez a vizsgálat van meg?
2009. jan. 30. 06:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!