Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes tehes vagyok, de...

6 hetes tehes vagyok, de gyakran előfordul, hogy begörcsöl a hasam. Ez mitől lehet? Baj lehet a babával?

Figyelt kérdés
2008. jan. 21. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A "meg akar jönni " érzés még megmarad egy darabig, ez teljesen normális. Tágul a méh, ennek fájdalmai vannak

Amíg nem elviselhetetlen a görcs, és nem jár vérzéssel, addig semmi baj nincs.

2008. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szia.Én most vagyok a 15.héten és folyamtosan azt érzem amit te is.Dokim mindíg nyugtatgat,hogy növekszik a méhem és hogy nyúlnak a méhet tartó izmok és ez attól van.Bár jobb félni mind megilyedni nyugodtan zaklasd evvel a dokid!
2008. jan. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem is pont ez "problémám".Én is 6 hetes vagyok és plusszban még szurkál is.Megijedtem,nehogy baj legyen,de azt irták h nincs baj,csak készül fel a baba növekedésére a méh.Remélem egyikünknek sem lesz komolyabb baja!Jo babavárást!
2008. jan. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem is ez volt ennyi idősen és én is hívtam a dokit,nekem is azt mondta mint az előttem szólóknak,hogy amíg nem vérzel vagy nincsennek elviselhetetlen fájdalmaid görcseid addig semmi baj.A mensi megjövetel érzés kisebb derékfájás egy dbig még meglesz..nekem nem volt mindennapos érzés.Az alhasi fájdalom is néha volt meg a szúrkálás is.Ha ülő munkát végzel akkor figyelj arra ,hogy legalább óránként egy 10percre áljj fel és járkálj.Ez fontos!Gratula a picihez.Egy 15hetes kismama
2008. jan. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

En 5 hetes tehes voltam amikor kiderult,h babat varunk.Aztan par nappal kesobb mar ugyan azt ereztem mint Te.Nekem kb 1 hete mar nem gorcsol,de neha azert meg erzem,de nem ugy mint elotte.Azt mondjak,h ezt vegig erezni fogjuk,de amig nem elviselhetetlen es nem verzel semmi gond nincsen.

Boldog babavarast

2008. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!