Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A alul nagy ajkamon nagyon...

A alul nagy ajkamon nagyon kint vannak az ereim Vigyáznom kell valamire? 25 hetes terhes vagyok. Nem korai hogy kijött?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajna nem korai. Hogy én mennyit kínlódtam vele! (ráadásul meglepett, mert az első terhességem alatt ilyenem nem volt) Lüktet, fáj, nehéz volt járni, nemhogy futni a nagyobb gyerek után! Még megfordulni is nehezemre esett az ágyban! Igazából nem kell vigyázni különösebben, apa azért ne nagyon "nyomuljon" ha mégis összebújtok. Szülés után pár héttel tökéletesen elmúlik szerencsére. Kitartás és jó egészséget!
2011. jan. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!