Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak annak tipikus jelei,...

Vannak annak tipikus jelei, hogy valaki kisfiut, vagy kislányt vár?

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én kisfiut várok de nekem semmi jele nem volt! Nem vagyok kivános talán csak annyi hogy a hasam kicsit csucsosabb:DD!

Te hány hetes vagy?!


23 hetes kismama

2009. jan. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
en is ugyhallottam,hogy a fiuknäl csucsosabb a has.en is kisfiut värok,de semmi csucsosodäs... :) kivänos sem vagyok,nem is voltam hänyos,semmi.csak terhes.:) 20hetes
2009. jan. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Első gyermekemnél csodaszép kerek pocim volt (és most is az) és kisfiúnk lett! Most még nem tudjuk! :))

Üdv.: 23 hetes kismama

2009. jan. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én még csak 8 hetes vagyok, de már olyan kíváncsi vagyok, ezért éredellődöm. Az én tüneteim,hogy nem kívánok szinte semmi ételt, de nincs hányingerem, csak időnként émelygek. Ezenkívül erősen zsírosodok a hajam és a vállam pattanásos lett, pedig sose volt.
2009. jan. 27. 10:18
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elsö válaszolo vagyok! Nekem is ilyen volt az elsö idöben! Olyan helyen jött ki pattanás ahol eddig még nem!

De ez elmulik mert nekem már csak 1-2 helyen jön ki és a hajam is nagyon szép lett:)! Egyáltalán nem zsirosodik már szép és fényes;)!

2009. jan. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Nekem végig mindenki azt mondta, hogy fiam lesz.Csúcsos has, nem hánytam....stb. Minden babona, amit mondtak igaz volt rám. Sőt, még egy kineziológus is azt mondta, hogy 98%, hogy fiú. Tündéri szép kislányom született.:)
2009. jan. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezeknek a népi babonákban nem nagyon lehet hinni, inkább csak az uh-nak de az se mindig biztos. Nekem hatalmas kerek pocakom volt, mindenki azt mondta, hogy milyen lányos hasam van. És kisfiam született. :)

2009. jan. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Általában azt mondják, akinek nagyon csucsos a hasa, teljesen süveg szerű, annak fia lesz, akinek inkább kerek, vagyis elterülő hasa van, olyan úszógumival egyben, annak lánya lesz.

Rám igaz, nagyon meghíztam úszógumira, a hasam szabályszerűen lapos, abszolut nem csúcsosodik, néha olyan szögletesnek látom, s az öregek mind azt mondják hogy lányom lesz, 3 doki is azt mondta hogy lány lesz. Már csak 4 hét, s kiderül!

2009. jan. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!