Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tipikus jelei vannak a...

Milyen tipikus jelei vannak a terhességnek?

Figyelt kérdés
Itt minden konkrétra gondolok.
2008. jan. 11. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálam mellfeszülés,hangulaingadozás,sírás,hányinger és nagyon kívántam a mandulát.

Persze a mensim se jött meg.:)

15 hetes kismami

2008. jan. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem nem sok jelem volt csak 1 ami tipikus és talán mindenkinél jelentkezik mikor meg kellet volna jöjön a mensi akkor olyan érzésem volt hogy na most jön meg ez több napig tartot de örömömre nem jöt aztán még lehet hányinger fejfájás derékfájás mindenkinél máskép párosodnak a jelek szerintem ha össze jöt gratula
2008. jan. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem gyakran kellett pisilnem, persze nem jött meg, hányingerem is volt, nem kívántam a főtt ételt és állandóan álmos voltam. (Persze nem vagyunk egyformák, lehet,hogy te nem leszel rosszul.)

19 hetes kismama

2008. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

hányinger, hányás, hirtelen megundorodás dolgoktól, szagoktól. Nekem még az is hányingerhez vezetett ha a párom nem ott simogatott meg ahol jólesett. Holott terhesség előtt mindegy volt. Most meg alig lehet hozzám érni. A hirtelen sírás a semmin, nálam is meg volt. De legelső tünetem a mellem fájdalma volt, de nagyon, és nem csak a bimbó volt érzékeny, hanem az egész, illetve a fehér folyás is jele volt. Amikor meg kellett volna jönnie nekem folyásom volt. Most 17 hetesek vagyunk :)

Reméljük hasonló jókban neked is részed lesz, de legalábbis az anyaság! :)

2008. jan. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia!

nekem a mesi előtt korábban is fájt a mellem, most is ez volt. tiszta idegbeteg voltam még ennyi, de teljesen meg voltam győződve, hogy meg fog jönni, aztán nem jött :))). nem volt hányingerem , nem pisiltem feltűnően sokat sem. viszont kiállhatatlan voltam mindenkivel, ami el is tartott a 3 hónapig :). a pozitív teszt a legkonkrétabb :))). szerintem. :)

sok boldogságot a babához :)

üdv

2008. jan. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Helló,énnálam a pisilési ingeren kivül minden jel mutatkozott: kimaradt mensi,feszülő cicik,hányinger (hányás) a nap minden órájában ,eleinte étvágytalanság (nem volt gusztusom semmilyen kajába)aztán falánkság amikor ezt túlléptem : ),hát- ,fej- és derékfájás -no meg a "mindjártmegjön" érzés.Később ,úgy a mésodik hónap végén társult a bedugult vérző orr is.De eddig minden rendben a picivel.... most lépek a negyedik hónapba egy 14 hetes kismama.
2008. jan. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!