Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz szivárgás?

Magzatvíz szivárgás?

Figyelt kérdés

Ma folyt valami "onnan" nem sok, csak a bugyim épphogy átázott, ez most magzatvíz szivárgás?

Valami vízszerű anyag volt.

Ilyenkor kórház, vagy???


2010. dec. 24. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?
2010. dec. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
38at töltöm holnap.
2010. dec. 24. 20:40
 3/6 A kérdező kommentje:
És szerdai napon, mondta a dokim hogy kezd nyílni a méhszájam.
2010. dec. 24. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem pisi volt, és nem volt pisi szaga, csak ahogy a baba nyomta a hólyagomat, kiszivárgott. ugyanígy épphogy csak nedves lett a bugyim. a magzatvízszivárgás szerintem több és folyamatosabb
2010. dec. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább pisi.A magzatvíz ha nem is önt el, akkor is ha csak szivárog, folyamatosan jön, és elég sok.Ha jól tudom 1-1,5 liter.Szóval az azért feltűnne, a padlóra is jutna belőle.Ne aggódj, azt észre fogod venni.Nekem is volt olyan, hogy az utolsó hetekben akkorát rúgott a hólyagomba, hogy egy-két csepp kicsordult.Nagyon erős mozdulatai voltak a végén.
2010. dec. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is pisi volt, elmentem dokihoz, ugy megvizsgalt, hogy utana vereztem :(
2010. dec. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!