Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pici, szinte eszrevehetetlen...

Pici, szinte eszrevehetetlen "vercsepp" (inkabb nyulosabb) 34 hetesen?

Figyelt kérdés
Mi lehet ez? Nem gorcsolok, nem faj semmim, a baba mozog. Tenyleg alig eszreveheto volt, csak nagyitoval, a szine zavart meg. Valoszinu bemegyek az ugyeletre. Azert erdekelne, volt ilyrn masnal is? Vagy otlet, mi lehet ez?
2010. dec. 22. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg semmi, de ha az megnyugtat, akkor mutasd meg magad orvosnak (csak készülj fel, hogy ha bemész, lehet, hogy bent fognak). Olyan vérbő terhesség alatt méh és a méhszáj, hogy bárnikor elpattanhat egy pici és. Én pl egy sima rákszúrés után 3 napig véreztem, ez nem terhesen egyáltalán nem volt jellemző.
2010. dec. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Annyira picike volt, hogy eloszor eszre sem vettem. Lehet, tenyleg elpattant valami er, ha ilyen lehetseges. Rakszures utan en is barnaztam sokaig. Azert bemennek, csak nem tudom, most azonnal vagy holnap.
2010. dec. 22. 20:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyákdugó is lehet.
2010. dec. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ilyen keves?
2010. dec. 22. 21:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyákdugós válaszoló vagyok. Szerintem van olyan, hogy csak részletekben távozik. Nekem ugyan sosem ment el a nyákdugó, de a tesómnak igen és ő anno kevéske véres nyákról számolt be és a doki szerint a nyákdugó kezdett el távozni, több részletben. Ettől még egy orvos nem árthat, bár nagy baj tuti nincs, ha nincs folytatás, csak az a kevés. Minden jót neked és kellemes ünnepeket! Kitartást is. :) Egy 15 hós fiú és egy 21 hetes pocaklakó anyukája
2010. dec. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem egy ilyen kis szineződés jelezte, hogy kinyílt a méhszáj. viszont a barátnőm folyamatosan vérzett 2. hónaptól, ő kihordta végig a babát, én 26 hetesen szültem. Orvos lásson, az a tuti.
2010. dec. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor holnap megnezetem magam, hogy zart-e a mehszaj. Egyebkent, a nyulos veres valami hajszalnyi apro picike volt. Eszembe jutott, hogy ugy egy honapja volt hasonlo, azota ketszer voltam orvosnal, de zart volt a mehszaj. Ha nem nyakdugo, lehet mas is?
2010. dec. 22. 22:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Edződik, puhul a méhszáj, készül a szülésre, ettől is lehet. Én a 33 héttől minden vizsgálat után véreztem, mindezt zárt méhszájJAL. Nem kell megilyedni szerintem.
2010. dec. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!