Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Ti vásároltok pl. a...

Kismamik! Ti vásároltok pl. a vateráról születendő babótoknak vagy mindent újonnan vesztek meg?

Figyelt kérdés
Mert én vettem pár dolgot onnan és úgy gondolom jó üzletet csináltam velük.De amúgy meg néha rámtör a lelkiismeret,hogy mégis csak használt.
2010. dec. 22. 06:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem teszvesz /vatera hanem mezei angol turkáló sokszor cimkés ruhái becsomagolt cipői.


Nincs lelkifurdalásom miatta. Szépek és újak csak nem én vagyok az első aki megvette.


Azért a lehető legtöbb mindent újonnan veszünk.

2010. dec. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ne legyen lelkiismeret-furdalásod!

Én is vettem onnan (20.000- értékben) egy "kezdő" csomagot a húgomnak, amikor a babát várta.

Ha átmosod, olyan mintha a szomszédtól kaptad volna.

Ilyen "öröklés" pedig nagyon sok van.

Érdemes onnan venni, jó áron. Utána meg te is eladhatod még.

Nem mindenkinek telik újra. Örülj neki, hogy jó üzletet csináltál.

Ha újat veszel, két mosás után már az is használtnak tűnik, semmivel sem jobb. Így meg több pénzed marad másra.

Sok örömöt kívánok neked a babához!

2010. dec. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. dec. 22. 06:51
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is vettem vateráról holmikat. Nagyon szép állapotban vannak. Amiket a szomszéd ajánlott, azok sincsenek jobb állapotban.

Főleg rugikat vettem, nagyobbakat, ha elkezd kúszni-mászni tökéletes rá az 50 Ft-os is. :) Az újszülött kori cuccai újak, és a használati tárgyak.

2010. dec. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia.Én rengeteg dolgot vettem ott.És persze nagyon megérte.Vettem neki ujakat is igy nem gondoltam arra hogy most én milyrn vagyok hogy a gyerekem más ruháját hordja.
2010. dec. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Rengeteg dolgot vettem neki vaterán teszveszen. Ezért soha nem furdalt a lelkiismeret:)

azt veszem mindig ami tetszik. Volt hogy vettem egy nagyon szép ruhát 300 ftért ujjonan, de volt hogy 4500- ba került használtan.

Úgysem hordja sokáig, na meg a leörökölt dolgok is használtak!

2010. dec. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én szinte mindent onnan veszek, + a turiból. Nincs is pénzem újra, és tapasztalat, hogy pl. a turis 100x jobb minőség.
2010. dec. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi szinte semmit nem vetüünk újjonnan, kaptunk rengeteg ruhát, rendeltem tesz-veszről egy kezdő újszülött ruhacsomit, ágyat is használtan vettünk, és a babakocsi, autósülés sem lesz új mert azt is kapunk. Fölösleges százezreket elkölteni, ha ezek jó állapotú dolgok.
2010. dec. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom.Ki lehet fogni jó kis dolgokat.
2010. dec. 22. 08:44
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
Én is ezt a nézetet vallom mit ti. Teljesen egyetértek veletek, de párom már keményebb dió. Főleg ha fia lesz, akkor csak is a legújabb, legjobb kell neki. Megállapodtunk, ha fia lesz ő öltözteti, ha lánya akkor én. :)
2010. dec. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!