Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párom, aki egyépként sosem...

A párom, aki egyépként sosem beteg, elkapta az influenzát. Mennyi az esélye, hogy megússzam?

Figyelt kérdés
Van rá esélyem, hogy én megúszom?Mert oké, hogy puszi, szex kerülve, de ez édeskevés,nemsokmindent tehetek, ugye?
2008. jan. 19. 06:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az influenza CSAK cseppfertőzéssel terjed, ezért óvd magad akár maszkkal is, gyakran mossatok kezet. De ha véletlenül megfertőzödsz, ne aggódj! Lehetünk betegek a terhesség alatt is, nem lesz a babának semmi baja csak ettől.
2008. jan. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyi az esélye? Hát szerintem 50-50%. Az én párom már túl van rajta, még szexeltünk is és nem kaptam el.
2008. jan. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sok C-vitamin! Napi 1000-1200 mg egészen nyugodtan.

Ha beleesel mégis, igyekezz a hődet 38 fok alatt tartani, és nem lesz semmi gond!

2008. jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!