Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dunaújvárosban melyik nőgyógyá...

Dunaújvárosban melyik nőgyógyászt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Ha azt szeretném, hogy magánrendelésén vehessek részt, valamint ő kövesse végig a terhességemet, hogyan/hol tudom felkérni?

Valamint mennyit kérnek egy vizsgálatra?


2010. dec. 15. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:

www.pantaleon.hu- ezek az orvosok akikkel találkozhatsz az sztk-ban a terhes gondozáson is.. és ott megkérdezheted azt akit kinéztél magadnak, de kérheted a vizsgálatok időpontjait akkorra amikor az éppen neked tetsző orvos vizsgál.

Én is odajárok, de én a TB-n keresztül épp eleget fizetek az egészségügyi szolgáltatásokért, de szerintem az összeg orvosa válogatja: hallottam már olyanról is aki nem kér pénzt azért mert megvizsgál(akkor meg pláne ha az sztk-ban pont ő rendel és ott taliztok) de hallottam már olyat is aki 100 ezres nagyság rendű összegeket kér el a szülésért és ezalá nem megy..

szóval sok sikert és sok szerencsét hogy normális dokit fogj ki!

Nekem nincsen, és nem is akarok!Ne a pénzemért "szeressenek", inkább azt a pénzt amit a dokira fordítanék, elköltöm a picimre, max a szülés végén egy ajándékkosárral "lepem meg" az orvost aki levezette a szülést.. de ennyi

2010. dec. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 2009-ben szűltem Dr. Barna Andrásnál. Le a kalappal előtte, 1 percig sem bántam meg, hogy hozzá mentem. Bár én sem nála kezdtem sajnos, az első doki nevét inkább nem írom le...

Betelefonáltam az osztályra, és megkérdeztem melyik nap van ügyeletbe, este fél 8-8 körül bementünk hozzá, megvizsgált, csinált UH-t. Leültünk megkérdeztem, hogy a kiírás napján /aug.31-én/, itthon van e, és számíthatok e rá a szűlés terén. Azt mondta igen, onnantól kezdve mindig megbeszélt időpontra mentem, és ha tudott előre hívott /hozzá teszem eü-s dolgozó vagyok/.

Jó tanács, szűlésznőt feltétlenül fogadj!!!

Ha van kérdésed nyugodtan kérdezz priváton!

Jó babavárást!

2010. dec. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!