Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még csak a 10. hét végefelé...

Még csak a 10. hét végefelé járok, de akkorára fel van puffadva a hasam, hogy mindenki észreveszi rajtam, s legalább 4-5 hónapos terhesnek nézek ki. Mitől van ez? S el fog múlni valamikor? Van ellene valami megoldás?

Figyelt kérdés
2008. jan. 17. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a terhességgel jár, ne félj.

Nekem is 10 hetesen kezdett "nőni" a hasam, de most 20 hetesen is ugyanakkora, mérni szoktam. Valószínű, akkor még én is felfujódva voltam, most meg a baba tölti inkább ki.-)

Lehet olyan ételeket kerülni, ami fúj, ez mindenkinél más (nálam a hagyma és a párolt káposzta), és vehetsz be Espumisant, azt szabad terhesen. De igazán egyénenként változó, nagyobb bajod ne legyen, főleg ha nem okoz fájdalmat:-)

2008. jan. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is fel voltam fúfódva,és most is nagyjából akkora a pocim,mint a 10-11. héten.A rendes babapocak nekem a 17.-18. héten kezdett látszani.Kerülheted a puffasztó ételeket,de nekem nem nagyon vált be.
2008. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 hetesen látványos pocakot növesztettem már. Semmi baj, most 36 hetes vagyok, hááát iszonyú nagy a hasam:)
2008. jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia

En meg csak a 7 het vegen jarok,de ugyan ez a problemam,borzalmas nagy a pocakom,es termeszetesen nem a babatol,hanem h fel vagyok puffadva.Nekem azt mondtak sokan,h ez a terhesseggel jar ,es van akinel jobban kijon ez a "problema".De szerintem ez legyen az egesz 9 honap alatt a legnagyobb gondunk.

Egeszsegess babavarast kivanok

2008. jan. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!