Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az nem gond hogy 9 hetes...

Az nem gond hogy 9 hetes vagyok és minden reggel hasmenésem van?

Figyelt kérdés
PCOS vagyok és még szedem a meforalt 1000 napi 1/2 szemet.Még a terhes vitamin se fogta meg a hasam.Más azért aggodik mert szorulása van én azért mert megy a hasam és nem szeretnék valami fertezést össze szedni.
2009. jan. 21. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is elég sokszor van hasmenésem sajna én sem tudom mitől bár én a kajára fogom hogy attól van.De mindenképp kérdezd meg az orvosod..azért nagy baj nem lehet:)34 hetes kismama
2009. jan. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én tegnap tudtam meg a dokimtól, hogy a vas pezsgőtabletta is okozhat hasmenést, tehát akár a vitaminoktól is lehet...


Boldog babavárást!

18 heteske

2009. jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Az első harmadban én is így voltam, és én is aggódtam miatta. Az okát nem tudom, hogy mi váltotta ki, de a dolog megszűnt a 17. hét környékén, most épp az ellenkezője van.

Szerintem nem kell aggódnod, esetleg ha nagyon erőteljes, vagy ha bélgörcseid is vannak, vagy nagyon vízszerű, nem csak híg széklet.

2009. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!