Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolcra a genetikai uh-ra...

Andrea1987 kérdése:

Miskolcra a genetikai uh-ra kell időpont? 21-én kell mennem.12hkm

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van már egy 21-i időpontod akkor nem! Kihez kell menned Dieneshez? Én mindig mentem 9-re mert akkortól rendelt elméletileg. de készülj fel hogy nagyon elfogod ülni a feneked. Volt hogy 14-kor végeztem. Amúgy van egy számuk csörögj oda és kérdezz rá az a biztos! 32 hkm
2010. dec. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A nőgyógyászom mondta,hogy 21-én menjek,de azt nem tudom hogy kell-e időpont.Meg azt se tudom,hogy hánytól rendelnek kedden.
2010. dec. 13. 10:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Beutalót kaptál a nődokidtól? Az kell, anélkül nem foglalkoznak veled.

Mindenféleképpen telefonálj oda, hogy ne menj feleslegesen. Tel. szám: 0646/515-200 1964 mellék. Nem mindig lehet melléket kérni akkor kérd a genetikai uh-ot. Az utóbbi mondjuk egyszerűbb. Ne add fel ha nem veszik fel nekem 3 napomba tellett mire elértem őket. Keddenként 10 és fél 11 között érdemes telefonálni akkor általában ott vannak.

2010. dec. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!