Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptember 10én volt az...

Adri baba kérdése:

Szeptember 10én volt az utolsó mensim. Asszerint 19 hetes vagyok, a peteérésem szerint 17 melyiket kövessem? Ha a peteérésem szerint nézem akkor nem júni 17 hanem júni 23án szülök.

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát az az egy hét nem oszt nem szoroz....De mensi alapján szokott lenni a kiírás.
2009. jan. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szintén a menzi szerint azt hittem 19 hetes vagyok,a nőgyógyászom szerint ennél 3-4 nappal fiatalabb,a genetikai UH-on pedig 18 hetesnek mérték a babát és ezutóbbi számít.
2009. jan. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
MINDENKI az utolsó mensitől számol!Késöbb az ultrahang mondhat fiatalabbnak,idősebbnek.
2009. jan. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia

Szeptember 10óta vagy terhes!!!!! És kutyát macskát nem érdekli, hogy akkor kezdtél el épp vérezni és a peteérésed 24körül volt. Nem mindenkinek 14napra van a PÉ, így könnyebben számolnak.

Amúgy mindenhol úgy írják, hogy abban a pillanatban, hogy nem jött meg 4hetes terhes vagy!!!

Majd az UHk alkalmával fogják a méretek alapján mondani, hogy kisebb, nagyobb. De a terminusod akkor is jún 17:)

Picike tudni fogja mennyi idős, és ki akar e jönni.

2009. jan. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én február 10-re vagyok/voltam kiírva ehhez képest mivel mindig kisebb a baba 1.5-2 héttel a doki szerint 24.-e körül kéne szülni. Hozzáteszem,h. én rendszertelenül menstruáltam kb.2 havonta.

Ez inkább a végén nagyon fontos nehogy megindítsák a szülést túlhordás miatt amikor még gyakorlatilag 40 hetes se vagy mert annak könnyen lehet császár a vége.

2009. jan. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!