Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy kell kiszámítani Jónás...

Hogy kell kiszámítani Jónás módszert ha sajnos nem tudja anyukám pontosan hány órakor születtem? Ennyi, amit biztosan tudok .1970 10 23 14óra 30 perc után

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Fel kell keresned egy megbízható asztrológust, Ő vissza tudja számolni a születésed pontos időpontját.
2009. jan. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Beírod a google-be, hogy Jónás módszer.

A másodiknak kiköpi, a "Jónás-naptár kiszámolása az astro.com weblap segítségével".

Töltsd le.

Menj fel a www.astro.com weboldalra és a letöltött útmutató alapján (persze, ha tudsz angolul, akkor nincs rá szükséged) kitöltöd az adatokat és kijön a saját naptárad.

Megjegyzés:

Én tudom a pontos születési időpontomat, a gyermekem "készítési" időpontja és az elméleti Jónás napom között 8 nap a különbség. Kipróbáltam más időpontokkal, ugyanaz jött ki. Szóval nem tudom, hogy mennyire megbízható ez a számítás.

2009. jan. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!