Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes terhes vagyok,...

Andrea1987 kérdése:

11 hetes terhes vagyok, hogyha baj van a babával azt én megérzem?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
nem érzed meg. vagyis nem felétlen. Ami rossza za z, ha vérzel, görcsölsz. Amúgy pedig sokszor olavstam, hogy elmentek a 12. heti vizsgálatra, és már nem élt a baba. De ilyenre ne is gondolj.
2010. dec. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én nem görcsölök,se nem vérzek,csak aggodom!
2010. dec. 8. 13:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem megérzi az ember, ha gond van. Alapból úgy kell hozzáállni, hogy nincs.


Jó pocakosodást!

2010. dec. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen!
2010. dec. 8. 13:46
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon aggódsz és van rá módod,menj el uh-ra és pillants rá a picúrodra.

De 12.heti genetikai uh már úgyis a "kert alatt" van,úgyhogy addig nyugi!!:)

Vigyázz magadra,minden jótkívánok Nektek!

2010. dec. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jövőhéten kedden megyek uh-ra.21-én pedig genetikai ultrahangra.Már alig várom hogy túllesek rajta!Remélem nem lesz baj vele,mert nem tudom,hogy egyáltalán kibírom-e,ha baj lesz vele.
2010. dec. 8. 14:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezt a kérdést akár én is írhattam volna....11+4 hkm vagyok, és minden napom aggódással telik...főleg az elmúlt kettő, mert annyi rosszat lehet olvasni mindenhol, hogy az szörnyű...de egyszerűen nem lehet baja...muszáj jól lennie!!!!


Én jövő hét szerdán megyek genetikaira, már tűkön ülök....2,5 hetet várni a következő pillantásig nagyon nehéz....

2010. dec. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miből gondolod h baj van?

Amúgy én is félek, mert kb 2 hétig voltak tüneteim és most az égvilágon semmi sincs, minden elmúlt.

Viszont abban bízom, h nem görcsölök és nem vérzek. Én 10 nap múlva megyek uh-ra. most 8 hetes vagyok.van már egy 15 hónapos kisfiam és vele a 17. hétig hánytam.

2010. dec. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekünk még az első babánk lesz,és talán ezért is aggódom érte annyira.Még csak 23 éves vagyok.Sok minden szörnyűséget lehet hallani,és szerintem normális ha féltem.Bár az is igaz,hogy csak pozitívan kell hozzá állni.Már hétfőn látni fogom,és majd megnyugszom.
2010. dec. 11. 08:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!