Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes vagyok a haskörfogato...

27 hetes vagyok a haskörfogatom 98cm a köldökömnél mérve, túl nagy a hasam?

Figyelt kérdés
azért mértem meg mert sokan azt mondják nagy a pocim, szerintem nem de kiváncsi vagyok a véleményetekre 165cm magas vagyok, most pontosan nem tudom hány kiló mert nem mérekeztem olyan 70 körül saccolom, néhány hete 68 voltam.
2010. dec. 5. 16:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem túl nagy a hasad, pont ideális!

Nekem a haskörfogatom a köldöknél 99cm és nekem folyton azt mondják, hogy "úristen, biztosan jól fejlődik az a gyerek?!?".Mondanom sem kell, hogy az elején én is aggódtam, de már nem figyelek erre.

Minden jót és boldog babavárást!:)


38 hetes kismama

2010. dec. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, én is ideálisnak találom, férjem szerint sem nagy, szinte csak az nőtt hátulról nem látni hogy babánk lesz:)) de hát ilyenek az emberek, van aki direkt is ájuldozik ó mekkora a hasd, én meg szoktam mondani szerintem nem nagy. egy terhes nőnek nem lehet lapos hasa:))
2010. dec. 6. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!