Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezzel a vércsoporttal lehet...

Ezzel a vércsoporttal lehet gond? RH összeférhetetlenség például?

Figyelt kérdés
o RH (D) pozitív
2010. dec. 3. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
nem
2010. dec. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
RH összeférhetetlenség csak akkor lehet, ha a nő RH negatív
2010. dec. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
NEM:Én is ilyen vércsoportú vagyok.Engem is folyton ijesztgettek.Semmi baj nem lesz.Ne idegesítsd magad ezen.3 éves kislány anyukája
2010. dec. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt ugyan nem értem, a harmadikat mivel ijesztgették, ha ő is RH pozitív, mindenesetre abban igaza van, hogy nem kell aggódnod. RH összeférhetetlenség kizárólag akkor állhat fenn, ha az anyuka negatív, és a magzat pozitív.

Vagyis nálad ez kizárt.

2010. dec. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, ne aggódj, semmi gond nem lehet ezzel. RH összeférhetetlenségről csak akkor beszélnek, ha az anya és az apa RH-vércsoportja különbözik. Mert így megvan az esélye, hogy a babáé más lesz, mint az anyáé. Nem mintha akkor komoly gond lenne! Én Rh- vagyok, apa Rh+, első babám Rh+, soha semmi gond nem volt, szülés után kaptam AntiD-t, ezzel kvázi "kitörölték" az immunrendszerem emlékezetéből a szülés során keveredő vér miatt fellépő ellenreakciók nyomát. Most megint terhes vagyok, semmit sem kell másként csinálni, ellenanyagszűrésre is csak 3x kell menni, mint az elsőnél. Szóval ma már ez nem számít kockázatnak.
2010. dec. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!