Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A védőnő hányadik héttől...

A védőnő hányadik héttől hallja a Doppler készülékkel a szívhangot?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
A 20. héttől de ez is lehet városonként megyénként változó ahogy minden más is.
2010. dec. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem már nézte a 19. héten is, de csak mozgás hang volt, a szívdobogás tisztán nem volt hallható. Az ő tapasztalata az, hogy a 24. hét körül már mindenkinél ki tudják bogarászni. Persze, nagyban függ attól is, hogy kinek mennyi a súlyfeleslege a pocakján.
2010. dec. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor most megnyugodtam :)

14 hetes vagyok, és nem találta... akkor nem véletlenül!

Boldog karácsonyt!

2010. dec. 2. 14:09
 4/10 anonim ***** válasza:

Ó, akkor még picurka! :) Ilyenkor még nem hallani, gondolom, még nem is érzed a mozgását. Ha elkezd mocorogni, akkor már jobb lesz és nyugodtabb leszel. :)

Gratulálok a babához!

2010. dec. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi már 16 hetesen hallottuk a szívhangját a védőnőnél.
2010. dec. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mi 17 hetesen hallottuk először.
2010. dec. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szia!én 20 hetesen hallottuk szívhangot a manocskánál!de ha rendszeresen fog mozogni megfogsz nyugodni minden nap ha érzed!sokkal nyugisabb leszel!de most is nyugi semmi baj nincs!
2010. dec. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem 15 hetesen megkereste, mert megkértem. Papíron 16 hét után nézik.
2010. dec. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ!

Néha már mintha érezném (2. baba) de nem vagyok benne biztos. A kislányomat a 20. héten éreztem először. Vele egyszer sem hallgatott szívhangot a védőnő. Most meg túlbuzgó lett úgy néz ki :)

Mindenkinek boldog babázást és meghitt ünnepeket!

2010. dec. 3. 09:23
 10/10 anonim válasza:

Nekem szerdán, alig 9 hetesen hallottuk egy pillanatra a védőnőnél a szívhangot. Amúgy végig kiírta a frekvenciát, vagyis látszódott rendesen. Egyébként ő a 14. héttől szokta.

De ez függ a testalkattól is meg hogy hol tapad a lepény, én elég sovány vagyok és hátsófali, ezért sikerülhetett :)

2010. dec. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!