Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szoltok az alabbi videohoz?

Mit szoltok az alabbi videohoz?

Figyelt kérdés

[link]


Valakinek volt ennyire aktiv babaja a pociban? :))


2010. nov. 23. 18:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igen, a masodik fiam produkalt hasonlokat. Van rola video is, de a masik gepen. Tobbszor probaltam lefilmezni, de nekem sohasem sikerult, amint bekapcsoltam a kamerat csokkentette a mozgast, talan erzekelte, hogy koncentralok, mashogy veszem a levegot, vagy nem tudom.


A lenyeg: ez tenyleg fajni tud, legalabbis en gyakran ugy ereztem hogy abban a pillanatban feladja a borom a szolgalatot es szetszakad. Volt, hogy annyire kiallt a babam formaja a pocakombol mondjuk bal oldalra, hogy kozben a jobb oldalamon derektajban huzodott az osszes izom, bor. Erdekes erzes volt, neha kellemetlen, gyakran fajdalmas.


Volt ra pelda, hogy penztarnal alltam sorban, mellettunk levo penztartnal egy pasi. Nezte a hasamat. Szuk felso volt rajtam, teljesen kiadta a hasam formajat, gondolom emiatt nezte. Es akkor kezdett ilyen mozgasba a fiam. A ferfin latszott a dobbenet, lattam, hogy idok kerdese, hogy mikor hanyja el magat, de ratapadt a szeme a hasamra, egyszeruen nem tudott mashova nezni. egyszerre vegeztunk es odajott hozzam megkerdezni, hogy ez egeszseges-e es hogy en ezt hogy tudom elviselni...


Ez nagyban babafuggo, az elso fiam nagy baba volt, de nem volt ilyen aktiv pocakban, mint a masodik, o csak 3100 grammal szuletett, megis nagyon erosen mozgott (talan tobb helye volt). Nem tudom, hogy van-e osszefugges, de terhesseg vegere kette valt a hasizmom. Lehet,hogy ettol a mozgastol, mert a pocakom osszessegeben kisebb volt, mint az elso terhessegnel (es akkor egyben maradt a hasizmom).

2010. nov. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

hát én 28 hetes vagyok, nekem is nagyon aktív a fiam, hullámzik is sokszor a pocakon, na de ez....jézusom, már az is fájt, hogy néztem!! Létezik, hogy ilyet tudnak csinálni???

Valószínű vékony lehet az anyuka bőre na de ennyire....hát...

2010. nov. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Huu, hat sajnalom azt a kismamat, aki ilyeneket el meg, hisz eleg fajdalmas lehet, am irigykedem is, hisz azert fajdalom ide vagy oda, en szeretnek neha ilyet is atelni :)

Nekem mondhatni aktiv a leanykam, de azert megsem ennyire... Am barmit megadnek, hogy szulesig legyen reszem egy ilyen elmenyben :D


Koszonom a valaszokat :)

Es gratulalok mindenkinek a Babajahoz! ;)

2010. nov. 24. 16:55
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem fennt van a videom a videa.hu-n, a cimere mar nem emlekszem, ugyanigy mozgott a kisfiam. Soha-soha nem fajt, sot meg csak kellemetlen sem volt!
2010. nov. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Uhh ilyen videót még nem láttam o_O
2010. dec. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!