Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki ismeri, és tud róla jót...

Ki ismeri, és tud róla jót vagy rosszat mondani a SOTE I. számú Női Klinikájáról?

Figyelt kérdés
Érdekelne mind szakmai, mind emberi szempontból. Átküldtek a kórházból oda, mert cukros lettem és a babám nagyon nagy máris, s állítólag a hozzám tartozó kórház nincsen felkészülve a cukros picurom fogadására.
2009. jan. 13. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Én akkor kerültem fel oda,amikor baj lett az előző terhességemmel.(azt a babát elvették sajnos)

Most 28 hetes vagyok az itteni dokimat 10 év után leváltottam egy ottani dokira,akivel nagyon megvagyok elégedve.A kórházban is nagyon rendesek a nővérek,vérvételesek....pedig 140 km-re van tőlem a kórház,de mindenképp ott fogok szülni.Nekem is most állapították meg,hogy több a cukor,de eddig csak diétára fogtak,beszéltem egy dietetikussal,egy belgyógyásszal+a dokimmal és a biztonság kedvéért vettem egy vércukormérőt.Én még rosszat nem mondhatok a SOTE I.-ről.

2009. jan. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igazából én sem mondhatok semmi rosszat. Csak nem szívesen mennék oda többször. A terhességem 9. hetében jártam, mikor elkezdtem egyre jobban vérezni egy nap. Aztán két óra múlva jöttek a görcsök. Éreztem, hogy baj van. Felhívtam a kórházat (területileg illetékes), ahol azt mondták, hogy még ne menjek csak akkor ha már darabos a vérzés. Erősködtem, hogy csak bemennék a biztonság kedvéért, hogy megnézzen az ügyeletes. Azt mondták, hogy felesleges, nem biztos hogy megvizsgál. Ekkor kétségbeesésemben felhívtam a SOTE II-t. Ott azt mondták egyből, hogy azonnal induljak. Este 8-ra értünk be, rá egy órával már túl voltam a sürgősségi missed ab-on, annyira vészes volt a helyzet.

A másik történetem a genetikai rendelésen történt még az előző terhességemnél. Azt most hosszú lenne leírni, de borzasztóan beparáztattak. Valamit elnézhetett valaki a laborjukban 2x is, mert váltig állították, hogy kromoszómailag lányom lesz, közben az uh fiút mutatott egyértelműen. Kitalálták, hogy külső nemi szerv alapján fiú, de kromoszómailag lány lesz. Borzasztó ilyet hallani. Aztán egy óra múlva lejött egy docens és megmondta, hogy valószínű fiú és már ment is. Sosem kaptunk magyarázatot, hogy most mi történt és mi lesz mikor megszületik. persze a sok idegeskedés miatt kinyílt a méhszáj és 4 hónapot ágyban fekve töltöttem gyógyszerek társaságában.

Tudom, hogy a Te eseted más terület és remélem, hogy minden rendben lesz.

2009. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is oda járok, mert vesetranszplantált vagyok, szakmailag csak jót lehet mondani az orvosokról, de a rendszer kissé bonyolult és általában nagyon sokat kell várni. Amikor oda kell menni, jó, ha az egész napot rászánod, legfeljebb előbb szabadulsz.

2009. jan. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!