Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes terhes vagyok es sok...

35 hetes terhes vagyok es sok folyadekot iszok de enni nem eszem csak egynap 2-szer de van hogy egyszer akkor se sokat. Eggyszeruen nem vagyok ehes de a pocim oriasi . Normalis ez?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A pocakod mérete jelenleg nem attól függ, hogy mennyit eszel, hanem a baba méretétől és a magzatvíz mennyiségétől. Viszont a napi 1, még a 2-szeri evés is kevés. Hiába nem vagy éhes, ha keveset is de enni kell, mert a babának árthatsz. Sajnos van olyan ismerősöm aki szintén nem evett rendesen, a baba szívverése felment 200 felé így sűrgőségi császárra volt szükség, mert nem az egészségükkel, hanem az alakjával foglalkozott a kismama. Szerencsére semmi bajuk nem lett. Napi háromszori étkezés, még ha kevés is, de muszáj! Jó egészséget és komplikáció mentes szülést!

10 hónapos kislány anyukája

2009. jan. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is 35 hetes vagyok. Azt nem tudom, hogy normális-e, de úgy egy hétig én alig bírtam enni. Nem volt semmi bajom, de pár falat után tele lettem és többnyire egy falatot sem kívántam. Szerencsére nekem elmúlt, már pár napja újra tudok enni rendesen, rendszeresen meg is éhezem.

Bocs, hogy nem a kérdésre válaszoltam, de talán segít, hogy nem vagy egyedül ilyen dolgokkal.

2009. jan. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szio:en 34 hetes kismama vagyok...es en is eves gondokkal kuszkodom...mert egsz 2 ig alig megy le valami a torkomon es az is csak muszajbol...en is rengeteg vizet iszok es gyumolcsot eszem de fott etelt csak akkor eszek ha parom hazaert az pedig mar 6 ora fele van...addig szinte alig van etvagyam...sot hanyingerem van a kajaktol annak ellenere,hogy erzem ures a gyomrom es ennem kellene!!!Szerencsere sok gyumolcsot fogyasztok...neked is ezt ajanlom!!!
2009. jan. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!