Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhes vagyok,10...

20 hetes terhes vagyok,10 perc könnyebb ellipszis trainerezés után egy barnás "cafatos" foltot találtam a tisztaságimon! Most mi van? Mit csináljak? Nagyon kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
A helyedben mindenképpen felkeresném az orvost! A várandósságot nem véletlenül nevezik "más állapot"-nak, nem biztos, hogy ugyanazt az életvitelt kell folytatni egy babával a pocakodban, mint ő előtte. Vigyázz magadra és a babádra, pihenj amennyit tudsz és lassíts egy kicsit!!!
2009. jan. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az ügyeleten csak annyit mondtak,hogy feküdjek le,sok folyadék és ha lenne több folyás,akkor holnap menjek UH-ra!Eddig még nincs több,egy egyszeritől is meg vagyok ijedve!Egyébként nagyon óvatosan sétáltam a gépen!!És köszönöm a kérdést!
2009. jan. 12. 20:47
 3/8 A kérdező kommentje:
...illetve a választ!!!bocsi,de nagyon ideges vagyok!
2009. jan. 12. 20:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Megint én vagyok. Függetlenül attól, hogy lesz-e több "folt" vagy sem, azért szerintem holnap be kellene menned az orvoshoz, nézze meg, tényleg minden rendben van-e. Már csak a saját megnyugtatásod érdekében is! Inkább menj 10X feleslegesen, mint 1X későn! Az ellipszis trénert meg hagyd szülés utánra! Szép várandósságot és könnyű szülést!
2009. jan. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a barnás cafatos folt a 20. héten nem normális. Ne hagyd magad. Mindenféleképpen meg kellene nézetned normálisan. Lehet, hogy tényleg semmi baj, de azért nem árt az óvatosság! Én biztos, hogy elmennék megvizsgáltatni. Legfeljebb azt mondanák, hogy felesleges volt.De tutira megnyugodnék.

És ezek után tényleg lehet fel kellene hagyni egy kis időre ezekkel a fajta edzésekkel és sokat kellene pihenni. Nem kell úgy élni ezek után sem, mint egy nyugdíjas mamika. Tök jó kis terhestornák vannak.

Remélem tényleg nincs semmi baj!

20 hetes kismami

2009. jan. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért arra még megkérnélek, hogy ha megnézetted, írd meg nekünk! Minden jót!
2009. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben,nagyon édesek vagytok!Köszönöm!
2009. jan. 12. 21:17
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak megnézettem,bementünk az ügyeletre és másnap be kellett feküdnöm 72 órára megfigyelésre...Most jöttem haza,semmi problémát nem találtak szerencsére!Augmentint kell szedjek,vizeletben fehérjét találtak,valami gyulladás van a szervezetemben,remélem,nem fog ártani!Szóval:BABÁVAL MINDEN RENDBEN!!:)
2009. jan. 15. 19:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!