Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes vagyok. Van, hogy...

18 hetes vagyok. Van, hogy reggelre a tisztaságimon narancssárga színű kis folyást látok. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Most lett egyébként levéve a tenyésztés, a héten meg lesz az eredményem, csak ilyennel még nem találkoztam. Egyébként panaszom nincs. Volt már valakinek ilyen?
2009. szept. 9. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem kevés rózsaszín volt, majd kis barna. A doki nem vizsgált, csak uh volt, eltiltott a házasélettől, és azt mondta, semmi erőltetés, emelés, vigyázzak, pihenjek, stb. Nálam mélyen tapadó méhlepény volt a bűnös állítólag. Narancssárgával nem találkoztam, de biztos nem jó.

Doki? Nem mondott semmit?

2009. szept. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem is hívd fel a dokidat, lehet, hogy berendel egy vizsgálatra, de szerintem ennyit megér. Inkább, mint hogy valami baj legyen! Addig is pihengess, és csak óvatosan mindennel!

Boldog babavárást!

2009. szept. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A dokidat felhivtad o mit mondott?
2009. szept. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Nekem is volt ilyen.Nekem inkább ilyen mustársárga volt.

Kb asszem 3-szor de nem volt sok.dokim nem mondott semmit azt mondta míg nincs vérzés addig nincs baj.és hála istenek el is múlt.nekem sem volt semmi más panaszom.nyugi biztos rendben lesz minden.azert ird meg mi volt.

2009. szept. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem hívtam fel, a héten megyek úgyis hozzá és múlt pénteken is voltam. De nagyon kevés volt és amíg nincs meg a tenyésztés, ő sem tud tutit mondani.

Mások tapasztalatait szerettem volna csak megtudni. Köszi.

2009. szept. 9. 18:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!