Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ne fogyasszak sok folyadékot,...

Ne fogyasszak sok folyadékot, inkább gyümölcsöt. Hallottatok már ilyet?

Figyelt kérdés
Nekem picit kisebb a babóm a korához képest.Kevesebb az átlagnál a magzatvízem is.Állítólag nem kap elegendő vért.Viszont fejlődik szépen.Szednem kell keringésre bogyót,a terhesvitamint is folytatnom kell,plusz kalciumot is ajánlott a doki.Plusz ne igyak sokat.Ezt nem akarom elhinni...25 hetes mami
2009. jan. 12. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezt én sem! Ezt az orvosod mondta? Én vizesedtem, de a doki kifejezetten felhívta a figyelmemet arra, hogy bőségesen igyak, mert ha visszafogom a folyadékbevitelt, még több vizet raktároz a szervezetem, és még a sóháztartásom is felborul. Én a helyedben rákérdeznék az okára, hogy miért javasolták ezt. Lehet, h' tényleg van ésszerű indoka.
2009. jan. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha az én dokim azt mondaná akkor elhinném neki és így tennék. Ha nem hiszel neki sztem jobb ha mást keresel, még megteheted. Szüléskor életbevágóan fontos lehet,h. bízol-e benne vagy sem.


Üdv

36 hetes kismama

2009. jan. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha már most, a szülés előtt megkérdőjelezed a dokidat, akkot jobb, ha keresel egy másikat, akiben 100%-ig megbízol. Én nem kérdőjelezném meg a dokim tanácsát.

Egyébként a gyümölcsökben is van folyadék. A felírt gyógyszerek és ajánlások meg nekem elég körültekintőnek, alaposnak tűnnek.

2009. jan. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez az orvos,nem a választott dokim,már van egy.Csak ő is megvizsgált.A saját dokimban tutira megbízok.Ő nem mondta,hogy ne igyak sokat.De rákérdezek nála is,hogy tutira menjünk...
2009. jan. 12. 18:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is azt mondta, hogy minél kevesebb só, kevés folyadék és sok gyümi.

Ezt akkor mondta, amikor nagyon sokat híztam, és vizesedtem is. Terhességi toxémiától féltett.

2009. jan. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!