Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol csinálnak ingyenesen...

Hol csinálnak ingyenesen kromoszómavizsgálatot a "szülőknek"?

Figyelt kérdés
A Kaáliban érdeklődtem, de ott 11-11 ezerért veszik le a vért. Esetleg tudtok olyan helyet, ahol a TB támogatásával végzik a vizsgálatot?
2010. nov. 18. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Terhesség előtt vagy alatt?
2010. nov. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Előtt.

Pontosabban lombik előtt. Mert az intézetünkben 22 ezer lenne. Arra gondoltam, máshol lehet, hogy finanszírozzák.

2010. nov. 18. 20:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát ingyenesről nem tudok, de nekünk 10.000 Ft volt 2007 év végén az Istenhegyi Géndiagnosztikai Centrumban. www.gendiagnosztika.hu


Nem tudom, most mennyibe kerül, de meg lehet kérdezni e-mailben is, az semmibe nem kerül.


Sok sikert?)

2010. nov. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Fejenként 10.000 vagy összesen?

Sikerült a baba?

2010. nov. 18. 21:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Csak a férjemnek kellett, úgyhogy fejenként 10.000. Igen, sikerült, pont ma 16 hónapos a fiam. A genetikai vizsgálaton egyébként minden oké volt. Nálatok miért akarnak ilyen vizsgálatot csinálni? Mert az nem csinálják mindenkinek, csak ha indokolt..

2010. nov. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy nem hiszem egyébként, hogy ezt finanszírozza a tb. Nektek fejenként 22.000? Mert ha nem, akkor szinte mindegy, hol csinálják... Mert akkor gondolom, máshol is hasonló árban van..
2010. nov. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Túl vagyok 5 sikertelen inszemen és 2 lombikon. Egyébként minden vizsgálati eredményünk jó, minden rendben van. Én kérdeztem rá a dokinál, hogy hallottam erről, érdemes-e megcsináltatni. Ő mondta, hogy igen, próbáljuk meg.

Végül is semmi probléma nincs egyikőnknél sem, még sem sikerül a terhesség. :(

Fejenként 11 ezer, de mostmár látom, hogy ez reális ár. Köszönöm az infót! És gratulálok a babádhoz! Elsőre sikerült?

2010. nov. 19. 18:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Elsőre, inszemmel, sok sikert a babához...

2010. nov. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!