Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit egyek vagy igyak reggelire...

Mit egyek vagy igyak reggelire, hogy ne legyen iszonyatos hányingerem? 6 hetes kismama vagyok

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is mielőtt kikelsz az ágyból, rágcsálj egy kis kekszet! Azzal talán jobb lesz. És nap közben is figyelj arra, hogyan eszel. Többször keveset! Ha kell, akár óránként is. És azt se feledd, hogy nem kettő helyett eszel! :) Mindenkinél más, hogy mit tud megenni. neked is ki kell tapasztalni, hogy mit tudsz reggelente megenni. Nekem a májkrémes zsömi volt paradicsommal sokszor az egyetlen,a mit le bírtam gyűrni. Minden jót!

20 hetes kismami

2009. jan. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a jéghideg narancslé vagy mentes víz esett nagyon jól, pirítóssal. Sok volt a savam, ezért inkább olyanokat ettem, amik szívják a felesleget.
2009. jan. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Majd én is megpróbálom kitapasztalni, de ez nagyon rossz! De mindegy, mert megéri! Ma vettem b6 vitamint, azt mondták, hogy az is segít!Köszi a válaszokat!
2009. jan. 12. 16:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem elég rossz tapasztalataim vannak ezen a téren, mert én pl. a B6-ot is kihánytam, minden kijött belőlem, még a víz is. Csak a vacsora maradt meg bennem. Nekem sem a felkelés előtti kekszrágcsálás, sem a jéghideg folyadék nem segített. Ez a nem éppen ideális állapot egészen a 16. hétig eltartott, azaz 10 héten keresztül. Ennek az lett az eredménye, hogy a dokim beutalt infúzióra a kórházba 1 hétre, meg 5 kg-ot fogytam, azt szedtem vissza most, 21 hetesen.

Szóval, valahogy túl kell élni. Én magamra voltam mérges, hogy nem igaz, hogy ennyire "tápos" vagyok, mert bárkivel beszélgettem, mindenki azzal jött, hogy neki nem volt ilyen baja. Szerencsések!

Jó babavárást.

2009. jan. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!