Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Többgyerekes anyukák figyelem!...

Többgyerekes anyukák figyelem! Azonos nemű gyerekeiddel azonos tüneteid voltak, különböző neművel pedig különbözőek?

Figyelt kérdés

Itt főleg a reggeli ill egész napos rosszul létekre gondolok és nem is arra h mit kívántatok enni pl.


Érdekelnek a tapasztalatok, írjatok minél többen:)


2010. nov. 12. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 lánnyal mind egyforma tünetem volt. Barátnőmnek két fiúval tök különböző terhesség.
2010. nov. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lányommal jól voltam a fiammal voltak hányingerek.
2010. nov. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fiammal semmit nem éreztem, állandóan fel voltam dobva, és ettem, mint egy malac.Lányommal 3-4 hónapig pocsékul voltam és szinte csak almát ettem uborkával. Mindentől felfordult a gyomrom.Szülés nagyjából egyforma volt.
2010. nov. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Két fiam van, egyikkel sem volt semmi tünetem.
2010. nov. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most várom a második lányom (31. hét) és tök más, minden sokkal könnyebb fizikailag.


Másfél hónap hányinger, émelygés - 3-4 nap hányinger.

Pattanások - semmi pattanás.

Mellfeszülés, fájdalom, érzékenység - nulla mellprobléma.

Aranyérig fajuló emésztési nehézségek - szinte normális, csak picit lassabb emésztés.

15kg hízás a végére - 10kg-nál nem-igen lesz most több.


Pedig nem hiszem, hogy annyira másképp élnék most, mint 2 és fél éve.

2010. nov. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2 kis fiam van a nagyobikal 5 honapos terhesen még hánytam mindenbajom volt elég nehezen viseltem másik kis fiamal meg se éreztem hogy, terhes vagyok semmi hányinger szédülés fáradtság kivánoság nem volt a 9 hónap alatt.
2010. nov. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36hetes vagyok a 3. lányunkat várjuk. Mind a 3 terhesség más és más volt: most csúcsos a hasam 17. hétig hánytam ,csak 8kgot híztam, az 1nél 35kg, édesség folyamatosan, 2.émelygés a 12.hét végéig, főzeléket kívántam, 17kgot kaptam magamra, első 2nél gömbölyű hasam volt. (168cm,60kgról indultam mindegyiknél)Semmi sem mérvadó...:)
2010. nov. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első lány, 11 hétig non stop hányinger, hulla fáradt voltam. és végig édeset kívántam.

Most 29 hetes vagyok a pici fiammal, 20 hétig nem elég, hogy non stop hányingerem volt, de mellé hánytam is, a melleim úgy fájtak majd meghaltam, a fáradság a mai napig megvan és most is az édeset kívánom!

Ja és a lánnyal gömbölyű volt a pocakom, a fiúval meg olyan csúcsos, hogy már alig bírok cipőt venni, annyira előre nő! :))

2010. nov. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!