Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9hetes 3napos babás vagyok...

9hetes 3napos babás vagyok 2napja fáj a pocim néha görcsöl is. mitl lehet?

Figyelt kérdés
3napja voltam UH a kicsivel minden ok szépen ver a kicsi szive és növekszik.De nagyon félek mivel első babám!
2009. jan. 10. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Görcsöl, vagy húzódik? Mert nem mindegy. A görcs nem jó sohasem. De az is lehet pl. mensis görcs nagyon enyhén, az lehet a kimaradt mensi miatt is. De ha meg húzódik, akkor az meg a méhtartó szalagok növekedése, húzódása.
2009. jan. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ma vagyok 9 hetes és 1 napos ha minden igaz, és nekem is 2 napja fáj a hasam. De nem görcsöl. HA görcsöl, akkor az nem jó azt mondják. Nekem most kellene megjönnie, de ugye ez most nem fog megtörténni, de a szervezet állítólag emlékszik rá. Szóval ha csak fáj akkor nyugi, ha görcsölsz akkor irány a doki. Vigyzz magadra.

szia

2009. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Olyan huzó érdekes érzés valójában le sem tom irni de nem görcsöl csak nagyon furi!Remélem nem lesz semmi baj!Boldog babavárást!
2009. jan. 10. 17:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!