Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes ha 3 napig...

Lehetek terhes ha 3 napig tartott a mensim?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy lehetek terhes, ha egy napot késett a menstruációm és csak 3 napig tartott! Elég erős,"rendes" vérzésem volt! Lehet, hogy csak az idegeskedés miatt lett előbb vége? Nagyon félek!!! Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 11. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem alapból 3 nap, erősebb mint másnak, de hamarabb túl vagyok rajta. Ne aggódj!
2010. nov. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha erős volt és volt kis görcs is biztos hogy nincs baj!
2010. nov. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Baranka ***** válasza:
60%
Ha élsz védekezés nélkül nemi életet akkor igen. Nekem is mindig 3-4 napig szokotttartni a mensim. Ésma derült ki, hogy terhes vagyok.
2010. nov. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Barátnőmnek 4 hónapig minden hónapban pontosan megjött. 16 hetes terhes volt, mikor kiderült, hogy terhes. Már 8 hós a kislánya.
2010. nov. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Baranka Gratulálok!Sok boldogságot!

Elég erős görcseim voltak első és második nap is! Csináltam egy tesztet mensi alatt és negatív lett!Szerintetek csináljak még egyet pár napra rá? Mert azt olvastam, hogy mensi alatt is lehet tesztelni, de az nem 100%-os!Köszi a válaszokat előre is!

2010. nov. 12. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!