Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elkezd kinyílni a méhszáj...

Ha elkezd kinyílni a méhszáj annak van valamilyen jele, amiből észrevehetem? 29 hetes km

Figyelt kérdés

kb egy hónapja volt az utolsó vizsgálat nődokinál,akkor minden oké volt,jövő héten hétfőn megyek újra...

csak én vagyok ilyen aggódós,nekem túl soknak tűnik ez az egy hónap,szinte megőrülök,hogy nem tudok semmi biztosat...

mindezt úgy hogy két hete babamozin is voltunk...

persze mondogatom,hogy minden rendben,és a kiírt időpontban +-pár nap jön a babó...

csak ez a bizonytalanság...

szörnyű...


2010. nov. 9. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Természetesen érezni fogod.

Nekem azt mondták olyan a fájdalom mint a méhösszehúzódásnál.

2010. nov. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy érezni fogod, nem volt egész terhességem alatt 1 deka fájásom, jóslóm, keményedésem semmim. még is 1 ujjnyira nyitva voltam a 38. héttől. Semmit nem éreztem belőle, 40. héten picit már jobban, nem egész 2 ujjnyira voltam nyitva.
2010. nov. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok

az kimaradt, hogy ne aggódj, csak nyugi. Semmi gond nincs. Persze én is ilyen voltam, de így utólag visszagondolva jó kezekbe voltunk a 9 hónap alatt mind a ketten :)

2010. nov. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
valakinek szúrkálások inkább nyilalások vannak a hüvelynél
2010. nov. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem szurkált, nyilallt sokszor a hüvelyem, mégsem nyíltam ki. (Kb. 35. héttől) A 40. héten kezdtem el kinyílni, pár nappal szülés előtt, de nem éreztem belőle semmit, csak a doki mondta.
2010. nov. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!