Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandóan éjjel nappal hánying...

Állandóan éjjel nappal hányingerem van. Az se jo ha eszek az se ha nem. Magne b6 sem vált be. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
6+4km
2010. nov. 9. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Iszogassál egy kis teát - ami a kedvenced- és a boltban vegyél gyömbért abból süssél kekszet v. egy szeletet tegyél a teába.


A gyömbér kimondottan hányinger ellen van.

2010. nov. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez ismerős... Türelem... Mást tényleg nem tudok írni, én a 13. hétig éreztem ezt, bár csak keveset hánytam. Attól jobb volt egy ideig... KItartás!
2010. nov. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nagyon rossz!!első lányomnál ilyen nem volt....semmi tüönet.tuti fiú lesz.:)de már most kikészit ezzel..semmi sem jo..
2010. nov. 9. 08:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Citrusféléket is kifejezetten ajánlják hányinger erren ahogy a gyömbért is!

Én ittam szénsavas gyömbért is, az jól "kinyomta a levegőt" belőlem szépen szólva és kapásból egy fokkal jobban voltam! Sok citromos folyadékot ittam, mentes vízbe is nyomtam citomlevet és narancs, grapefruit minden nap.

2010. nov. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem is ez volt az elején , de csak keveset hánytam. Limonádét ittam állandóan, meg sok gyümölcsöt ettem, piritos, keksz, babapiskóta. Húst egyáltalán nem bírtam enni.

37 km

2010. nov. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szegény ...

Nem elkeseritésképpen irom, de én a 6.-tól a 16. hétig iszonyú állapotban voltam, csak hánytam, öklendeztem, felkelni sem birtam az ágyból. Onnantól kezdett elviselhetőbbé válni a helyzet, ma 20 hetes és 1 napos vagyok, de nekem még mindig hányingerem van egész nap, csak enyhébben. Most éppen nagyon szenvedek megint, lehet, hogy valami front jön ...

Próbálkozz, mert neked kell kitapasztalnod, hogy mi válik be. A citromos tea, gumicukor rágcsálás nálam bevált, kivéve, amikor nem. Javasolják a gyakori eszegetést, ez is hol használt, hol nem ... Hideg cola kortyolgatása, esetleg gyömbéres keksz?

Tényleg próbálkozz, mást nem tudsz.

Kivánom, hogy Te hamarabb juss túl ezen az időszakon, mint én, kitartás és sok boldogságot a babához!

2010. nov. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én kb a 16. hétig voltam nagyon rosszul. Éjjel-nappal hányinger, hányás, szédülés. Nekem is azt mondták, hogy kislány ilyet nem okoz, tuti fiú lesz. Péntek óta tudjuk, hogy kislány. :)

Én vettem gyömbért, és kis darabokból főztem teát. Nem rossz az íze, és tényleg jó. A cola ligt-ból kicsit kikevertem a szénsavat, és azt iszogattam, az is jó volt, meg a citromos víz. Este meg egy jó adag pattogatott kukorica. Kitartás, talán hamar túljutsz rajta.

2010. nov. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!