Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől zsibbad a combom? A...

Mitől zsibbad a combom? A baba nyom valami ideget? 29 hetes km

Figyelt kérdés
A jobb felső combomnál egy kis rész,szerintem izom? vagy ideg? néha elkezd zsibbadni...ilyenkor a baba mindig jobb oldalon van...ő nyom valamit?ebből nem lehet bajunk?
2010. nov. 8. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Most akartam feltenni ezt a kérdést ugyanis én is ezt érzem,én 27+4hetes vagyok és egyszer már volt ilyen valamelyik éjszaka keltem rá.Érdekes érzés,olyan zsibbasztó,görcsölős érzés.Remélem sokan válaszolnak:).
2010. nov. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen most, sőt azon az oldalon aludni se tudtam annyira elnyomta, nomeg arról nem is beszélve, hogy tükörrel megnézve alul elég siralmas állapotok vannak, valami visszér jöhetett ki, ami szülés után elmúlik. A baba hol így, hol úgy fekszik, de a visszér nem múlt el. Szerencsére, mostanság tudok a másik oldalamon is aludni. Most 32 hetes leszek, de már vagy 5 hete tart ez az állapot. Igaz ez a babám lent szeret jobban mozogni is, ami elég kellemetlen, mintha a hugyhólyagommal labdáznia :-)
2010. nov. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

jaj,nekem is azt csinálja,és annyira hülyén néznek rám,mikor megyek az utcán,hiába vagyok 29 hetes,ha kabát van rajtam nem látszik a pocakom...én meg lassan vánszorgok,mert ha lennt rúg az kellemetlen...és mindig akkor rúg lennt,ha megyek valahova...

ti szedtek magnéziumot?

2010. nov. 8. 15:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia,első vagyok.Igen én szedek magnéziumot,magnézium citritet és elvileg 4X2 kéne,de csak napi 3-4 szemet szedek nem merek annyit amennyit ő mondott.Letolt az orvos,mert eddig csak napi 2 szedegettem és mondta,hogy a 28héttől már a napi minimum 4szem lenne.
2010. nov. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is sokszor zsibbadt, sőt ahogy telt az idő, volt, hogy, belenyilallt valami felül a combomba és ettől konkrétan kiment az erő a lábamból. Én is szedtem a magnéziumot, de ez az érzés a terhesség végéig megmaradt.

Viszont nem lett semmi bajunk, ne aggódj.

2010. nov. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 27 hetesen kérdeztem meg az orvostól, hogy meddig kell szedni a magnéziumot (magnerotot szedek). Azt mondta, ha nem görlcsölök, ne szedjem, csak ha görcsölök. De akkor is csak napi 1-2 szemet.
2010. nov. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!