Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházán a kórházban...

Nyíregyházán a kórházban mennyibe kerül most,2009-től egy 4 D-s privát uh vizsgálat?

Figyelt kérdés
Ellentmondó információim vannak, itt 15.000 Ft-ot olvastam, viszont a héten voltam vérvételen, és ott át van húzva ez az összeg, és "csak" 10.000 van kiírva. Mi a valós ár? Volt valaki esetleg mostanában?
2009. jan. 9. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
A kórházit nem tudom sajnos. Én Medve dokinál voltam 2hete, az 12ezer forint volt. Vagyis a doki felesége csinálta, de a doki is megnézett. Benne van ebben az árban egy DVD, egy darab fotó. Extra fotó extra pénzbe kerül kérésre.
2009. jan. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. De én azért kérdezem a kórházit, mert van EP kártyám, és ott elfogadják, Medve meg nem.
2009. jan. 9. 10:42
 3/4 anonim ***** válasza:

szia! engem is érdekelne mert mi is mostanában tervezzük. be kell jelentkezni előre? ott csinálják ahol a genetikai uh-t? bocsika :) tudom hogy válaszra vársz te is, de ha már egy cipőben járunk...

18 hetes kismami

2009. jan. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem haragszom. Ezek a kérdések végülis rám is tartoznak. Ja, és én meg 17 hetes vagyok. Lehet, hogy fogunk is egyszer találkozni? Netán egyszerre szülni, :-)
2009. jan. 9. 11:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!