Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az, hogy 38. hetesen...

Normális az, hogy 38. hetesen nagyon ki van száradva a szám és középen fel is van repedve?

Figyelt kérdés
Ez mindenkinél így van?
2010. nov. 8. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos nincs mindenkinél így (nálam nem volt egyik babánál sem), de így szülés előtt már "minden baja" van az embernek, így ez is "belefér" szerintem. Én tennék rá pl. Bepanthent (az úgy is jól jön majd babával a háznál.)


Szép szülést Neked!

2010. nov. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon ki volt száradva! Szülni pedig kifejezetten csúnya szájjal mentem - össze-vissza volt repedezve, vérzett, hiába kenegettem. De szülés után szinte azonnal elmúlt.
2010. nov. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is szárad pedig csak a 30.hétben vagyok. Kenegetni kell, nagyon mást nem tudsz tenni!
2010. nov. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!